Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

01.10.2020

Відносини – як забути кохану людину

Відносини - як забути кохану людину

Як себе вести і що треба для цього зробити, щоб  забути кохану людину?  Іван


Якщо говорити, про забути, то це напевне не можливо. Адже це є частина Вашого життя і мабуть, в тих відносинах, було багато приємних речей, якщо стоїть питання, щоб забути. Тому основним моментом, я б назвала не забути, а переключитися.

Попробуйте відноситися до цієї ситуації, як до життєвого досвіду, проведіть самоаналіз, що було в тих стосунках хорошого, а що ні, для того, щоб мати можливість використати ці знання в нових стосунках. Сядьте, візьміть ручку і папір та випишіть всі емоції, почуття та думки, які у Вас є, щоб звільнися від них. Більше спілкуйтеся з друзями.

Все що відбувається в житті, не просто так, все відбувається для того, щоб вберегти нас від чогось або отримати щось краще, чи навчити нас чогось. Подумаєте, який життєвий урок Ви маєте засвоїти завдяки цій ситуації, які нові можливості відкриваються перед Вами.

Дайте собі час, щоб все усвідомити та прийняти ситуацію такою, яка вона є. Постарайтеся відпустити цю людину, можливо позбавтесь всіх речей, які Вам нагадують про неї: фото, подарунки та інше, постарайтеся уникати зустрічей, щоб ці почуття не піднімалися знову. Переключіться на себе, займіться улюбленою справою, можливо на перший час більше пориньте в роботу.

Організуйте собі яскравий адреналін: похід, стрибки з парашутом чи інше, щось що приносить Вам задоволення, намагайтеся якомога більше жити тут і тепер, а не минулим.

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ