Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

4500+ годин практики
2000+ годин навчання

Психолог психотерапевт в Івано-Франківську

Засновник центру психологічної допомоги

Відчуй себе

Я Ірина Гаргат – жінка, дружина та мама. А також психолог і психотерапевт в напрямку позитивна психотерапія.

Я щаслива, живу здоровим і повноцінним життям. В мене чудова сім’я: люблячий чоловік, з яким ми виховуємо двох прекрасних донечок.

Крім цього, я успішно займаюся улюбленою справою, яка приносить мені істинне задоволення, а також користь людям. Я люблю свою професію, бачу та відчуваю, що це є моя місія, яка полягає в наданні допомоги людям, які прагнуть зрозуміти себе, глибше пізнати свій внутрішній світ та стати щасливішими.

Останні 10 років я присвятила активному освоєнню психології та її практичної реалізації в стосунках з близькими і друзями, в особистому розвитку. Мій професіоналізм вимірюється особистісним та професійним зростанням. Тобто, я теж як клієнт, відвідую психотерапевта. Постійно підвищую свій професійний рівень через навчання, тренінги, конференції, супервізії та співпрацю з колегами.

Послуги психолога, проведення тренінгів особистісного зростання – єдина професійна діяльність, якою я займаюся на даному етапі свого життя. Працюю психологом з 2007 року в місті Івано-Франківськ. Як приватний психолог, допомагаю людям віднайти гармонію в собі та світі, що оточує нас.

Працюю у відповідності з етичними положеннями Європейської Асоціації психотерапії та етичним кодексом Української Спілки Психотерапевтів (УСП) – Етичний кодекс УСП.

Професійний статус:

  • Практичний психолог
  • Магістр соціальної педагогіки
  • Психотерапевт в методі Позитивної психотерапії
  • Член Української Спілки Психотерапевтів (УСП)
  • Член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP)
  • Член асоціації практичних психологів Івано-Франківської області
Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ