Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

Відгуки про психотерапевта Ірину Гаргат

Тривожність

 

Всі хто відчув, “пробудився” і зрозумів, що потребує психологічної допомоги я радо поділюся досвідом. В темі “я і мій внутрішній світ” я 5 років. Завдяки Ірині Гаргат я познайомилась з собою ближче. Опрацювали такі теми: панічні атаки, травми дитинства, проблеми в сім’ї з чоловіком і дитиною. Я щиро вдячна їй за підтримку, цінні поради, віру в мене. Це нереально круто приділяти увагу своїй душі, навчитися слухати себе, про що нам говорять наші болячки. І чесно скажу без грамотного психолога це неможливо. Іра для мене ніби промінчик світла на моєму шляху! Дякую тобі щиро за твою нелегку працю! Це безцінно!

Оксана, 33 роки

Панічні атаки

Звернулась до Ірини з панічними атаками.
Можу сказати одне і дуже важливе Ірина мене навчила як переступити через свої страхи, як справлятися з емоціями, що робити якщо знов повториться панічна атака. В мене з’явилося зовсім інше ставлення до себе, тобто я навчилася любити себе, робити те що мені подобається, розтавляти кордони навкруги своєї особистості. Стан який в мене був до того як я звернулась за допомогою я не можу передати його словами, це був страх всього, апатія, просто весь час тобі погано. Зараз все зовсім по іншому, на кожен сеанс я іду із задоволенням.
Рекомендую Ірину, хороший спеціаліст.

Олеся, 33 роки

Тривожні розлади, депресія

Хочеться сказати величезне спасибі психологу Ірині Гаргат, за високий професіоналізм, за вміння об’єктивно дивитися на проблеми, за підтримку і конкретні рекомендації.

Оксана, 40 років

Стосунки з мамою

Відгук: Дякую Ірині за таку титанічну роботу! Під час довгої психотерапії з свідомості спадають окови і стаєш вільним. Зверталася з одним запитом, а повирішували багато ще й інших. Здивуванням стало те, що зовсім випадково я зауважила, що перестала боятися собак (ми навіть про це не говорили ні разу). Сесії проходять в легкій атмосфері, а от результат бачиш згодом у власному житті. Навіть близькі люди бачать, що ти реагуєш інакше. В життя вернулися фарби і це одне з найкращих рішень в моєму житті. Рекомендую всім пройти психотерапію, навіть якщо нема гострої необхідності! Дякую Ірині за роботу, прийняття і розуміння!Ліля, 34 роки

Панічні атаки

 

Звернувся до Іри по рекомендаціях з проблемою панічних атак, здавалось, що світ пливе і я ось ось впаду, зникла впевненість та чіткість зображення.
Я відчув себе краще після першого сеансу, бо зрозумів що я звернувся до фахівця, який розуміє що відбувається зі мною та знає як вийти з цього стану. Моя терапія триває, я завжди з нетерпінням очікую наступної зустрічі, особливо в живу. Безмежно вдячний!!!

Роман, 39 років

Тривожні стани, панічні атаки

 

7 років я жила в страшному сні, без таблеток я не могла вийти з дому, 3 роки я безперервно пила антидепресанти, психіатричний диспансер, депресія, страх смерті мене переслідував, я не відчувала ніякої радості від життя, поки я не знайшла Ірину) вона для мене, як соломинка для потопаючого, вона була моя остання надія. І я щиро дякую Ірині за те, що допомогла мені вийти з цього стану, навчила любити себе, я стала впевненою в собі. Консультації проходили онлайн (я закордоном), але це не було перешкодою. Ірина щира людина, з якою хочеться спілкуватися, якій легко можна відкритися, тому щиро всім рекомендую! Дуже вдячна Ірі. Це та людина, до якої ви можете звертатись не сумніваючись.

Ірина, 34 роки

Невпевненість

 

Іра професіонал своєї справи. З нею одразу легко спілкуватися, таке враження ніби знаєш цю людину вже багато років. Вона розставляє все по своїх місцях і одразу стає все зрозуміло. Ніби відкриває очі, знімає рожеві окуляри. Я стала набагато впевненіша і навчилася розуміти чого конкретно хочу в цьому житті. Звісно що потрібно ще вчитися і вчитися. Але я відчуваю, що йду у правильному напрямку. Дуже вдячна Ірі. Це та людина, до якої ви можете звертатись не сумніваючись.

Марина, 22 роки

Невпевненість

 

Вдячна Ірині за підтримку в складному життєвому періоді. За чуйність, допомогу, стимул рухатись вперед. За можливість побачити певні сфери життя під новим кутом та додати в них ті барви, до яких лежить душа. За опору тоді, коли власних сил не вистачає. Терапія дає можливість коректувати те, що приносило дискомфорт, та вибирати те життя, якого хочеться.

Віра, 33 роки

Тривожні стани

 

Завдяки курсу проведених сеансів з Іриною, розібрався в причинах своїх тривожних станів. Навчився більш чітко відчувати свої емоції і визначати бажання. Вдячний за професійно проведену роботу.

Віктор, 50 років

Депресія

 

Дійшовши до крайньої точки кипіння, звернулася за допомогою до Ірини. Завдяки нашому спілкуванню, навчилася слухати себе, знову знайшла радість життя і бажання жити далі.
Почерпнула багато цікавої інформації з тієї літератури, яку порадила Ірина, і тепер дивлюся на світ іншим, новим, повним життя і радості поглядом. Завдяки Ірині зрозуміла, що я сильна. Змінилася я і життя змінилося довкола мене. Дякую за все.

Ірина, 39 років

Важка депресія, панічні атаки

 

Перша жінка в моєму житті для якої стан моєї душі, серця, думок мав значення. Жах, який тривав роками почав проходити завдяки Ірині. А лікарство було в мені, всередині мене. Точка опори в нас самих. Світ насправді не сірий, а кольоровий. Але щоб так сталося треба пильно подивитися на своє відображення в дзеркалі. Це дзеркало має ім’я — Ірина. Хай Господь подарує їй багато щастя.

Богдан, 45 років

Особисті проблеми

 

«Я хочу подякувати Ірині за те що вона в прямому сенсі подарувала мені нове життя. Вона відмінний спеціаліст, і я , як лікар за освітою, можу це з впевненістю сказати. Я пам’ятаю як сама була у відчаї і читала тут відгуки, так от повірте що вона в силах вам допомогти. Я дуже щаслива що працюючи разом , ми подолали мій душевний біль , тривогу і страхи , як виявилось — це цілком реально!
І ще раз дякую.»

Катя, 27 років

Депресія

 

Що я знайшов звернувшись до Іри? В першу чергу близьку по духу людину. Приємне живе і щире спілкування без ніяких обмежень. З нею можна говорити на абсолютно всі теми які тільки можна вигадати. З нею можна обговорити будь які проблеми, які б сокровенні вони не були. Заборонених тем немає! Я працював з декількома психологами, викидав не малі гроші на вітер, але результат якщо був, то дуже малий.

В мене постійно було відчуття того, що я викидаю гроші на вітер, а взамін нічого не отримую. Результату такої роботи я не бачив. Тільки з допомогою Іри я зумів знайти в собі внутрішні ресурси і сили щоб боротися з депресією і життєвим упадком. Я побачив результат вже після першої консультації, коли зрозумів що все залежить тільки від мене, а не від інших, і що все у моїх руках (чомусь тільки Іра дала мені це зрозуміти).

На рахунок професіоналізму: тут не може бути ніяких сумнівів, абсолютно. Людина професіонал свого діла. Знає і вміє знайти підхід до кожного, я впевнений. Знає що порадити і як підтримати. Вміє вмотивувати, дати «чарівного копняка під зад». Без домашнього завдання з кабінету не
вийдете =). Комфортний кабінет, «робоча» обстановка. Робочий час організований чітко. Завжди можна подзвонити і домовитись про зустріч. Ірина працює щоб допомагати іншим, а вже потім заробляти гроші.

Орієнтованість на клієнта і якість послуг — в наш час це велика рідкість. Саме ця якість мені найбільше подобається. За весь довгий час співпраці я ні разу не почув від неї щось на кшталт «твій час закінчився, з тебе *** грн». В мене само виникало бажання віддячити цій людині.

Консультація триває стільки скільки треба, а такі випадки дуже часті, наприклад, коли ви зі спеціалістом опрацьовуєте стару дитячу травму. При цьому ви глибоко занурені в себе, у свої спогади і переживання, тож дуже важливо щоб ця травмуюча ситуація була опрацьована до кінця, інакше можуть виникнути «ускладнення».

Зі свого досвіду скажу, що коли тебе раптово перебивають і кажуть що час закінчився (а так робить більшість сучасних «психотерапевтів»), то після такої консультації почуваєш себе ще гірше ніж до неї, і ні про який прогрес мови йти не може.

І ще одне, для тих хто тільки в пошуку свого спеціаліста: не думайте що робота з психологом це завжди приємно (так як думав я у свій час). Ні. Це таке саме лікування, тільки лікують тут душу і замість ліків тут слова.

Так що треба бути готовим до того, що прийдеться копатись у своїх проблемах, негативних спогадах, виходити з зони комфорту (а це саме важче) і пахати, пахати, і ще раз пахати. Психолог це не боженька яка зробить все замість вас. Це наставник, помічник, який підкаже, покаже, пояснить якщо треба, зверне увагу на потрібні речі, направить вашу думку в потрібне русло. А от від того наскільки майстерно він це робить, й залежить результат вашої співпраці.
Тому шукайте СВОЮ людину, з якою вам буде комфортно спілкуватись, і методи роботи якої будуть давати вам найбільший результат. А від себе я порекомендую звернутись до Ірини Гаргат!

Ігор, 25 років

Депресія. Панічні атаки.

 

Проходила багато обстежень, але результату не було. Погане самопочуття, страх, паніка. Пила багато різних заспокійливих, які тільки пригнічували мій стан. Випадково стикнулася з жінкою, яка мала схожу ситуацію. Вона мені порадила звернутися до психолога. Завдяки консультацій Ірини я зрозуміла суть проблеми. Вона допомогла мені вийти з тяжкого стану. За що я їй дуже вдячна. Я забула про транквілізатори та стала жити повноцінним життям. Велике спасибі Ірині. РЕКОМЕНДУЮ.

Уляна, 30 років

Панічні атаки

 

«Коли живеш багато років з великою кількістю страхів, то з одного боку, вони заважають повноцінно жити, іноді і спати. А з іншого боку, боїшся комусь про це розказати, бо знову ж таки, страх, що про тебе подумають. Панічні атаки довго не давали жити, таблетки, антидепресанти допомагали мало, ПА знову поверталися.
Зараз я можу сказати з впевненістю: спасибі за роботу з моїми страхами і панічними атаками! За те, що навчила мене бути іншим, за те, що тепер я можу спокійно виходити на вулицю без таблеток. Вже на психотерапії дізнався, що це моя «зона комфорту» з якої не хотілось виходити.
Я багато для себе відкрив, зрозумів. Дякую, Щастя Вам.»

Богдан, 35 років

Подяка

«Іринка з тих людей, з якими легко спілкуватися. Завдяки її допомозі, подивилася на себе новими очима, відкрила для себе, що я талановита людина, взяла до уваги, що одне розуміти розумом, а інше сприймати серцем, ще раз переконалася як важливо вміти прощати, не боятися своїх емоцій і відчуттів.
А ще усім раджу, будьте чесні, не бійтеся говорити правду. Іринка з тих людей, хто хоче допомогти вам знайти свободу.
Іринка, ще разок дякую за дружню, відкриту, легку атмосферу і за те, що слухала і давала скерування на позитивні сторони життя.»

Наталя, 30 років

Панічні атаки

 

Ніколи не думала, що погане самопочуття може призводити страх. Лікарі робили дорогі обстеження, аналізи, пила багато заспокійливих — все дарма. Тільки один із лікарів порекомендував психолога. Це була остання надія жити нормально. В мене все вийшло завдяки консультаціям Ірини. Коли лікарі кажуть, що ви здорові, а вам далі зле — вам до психолога. Іра професіонал. Рекомендую.

Іра, 34 роки

Відносини з чоловіком

 

Після сеансів з Ірою я подивилася на світ іншими очима, зрозуміла що наше щастя в наших руках, я вже все не так драматизую. Допомогла мені почути себе і навчила любити себе. Дякуючи їй я стала сильнішою, впевненішою та мудрою жінкою. Дуже легко з нею спілкуватися. РЕКОМЕНДУЮ

Люда, 33 роки

Депресія

 

Усі проблеми в нашій голові. Я ніколи б у це не повірила до зустрічі з Ірою. Допомогла дійти розуміння з собою, що є дуже важливим. Надзвичайно вдячна їй за це. Рекомендую

Уляна, 26 років

Саморозвиток

 

Фахово, чітко і зрозуміло розставляє все на свої місяця, дає поштовх зрозуміти самого себе поглядом зі сторони. І найбільше що я ціную в людях(особливо молодих) — це особистий ріст, а Іра в цьому плані задніх не пасе!!!! Молодець!!! Так тримати планку і не опускати!!! Рекомендую!!!!
P.S. Продовжуй нести добро в цей прекрасний світ!!!!

Олег, 46 років

Залишайте ваші відгуки!

    Back to top
    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ