Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

Батьки та діти

Моя дитина мене не розуміє!

Вона цілодобово сидить в телефоні або комп’ютері, і зовсім забуває про навчання.

Вона мені грубить.

Вона мене зовсім не слухає.

У неї з’явилися таємниці від мене.

Я зовсім не розумію, як з цим впоратися.

Це найбільш часті питання, які виникають у батьків в період дорослішання дітей. І пошук дитячого психолога виходить на перший план.

А чи знаєте ви, що дитячі проблеми потрібно вирішувати з вами, батьками. Адже не можна все списати на генетику чи характер дитини, багато в чому діти такі, бо ми їм допомогли такими стати. Саме ми брали активну участь в становленні маленької особистості, саме ми подавали їм приклад як себе вести та що говорити.

Діти дуже часто – це віддзеркалення нас самих. І те, що ми не помічаємо чи не приймаємо в собі ми добре помічаємо це в наших дітях і хочемо викорінити це з них. Але, на жаль, ми не зможемо це зробити, якщо не змінимося самі. Тому, якщо ми хочемо, щоб наші діти змінилися, нам треба почати з себе.

В роботі з психологом ви зможете дослідити самих себе, свій внутрішній світ, пропрацювати свої дитячі травми, які до тепер можуть впливати на вас та на те, як ви виховуєте своїх дітей. Ви можете стати тією ланкою, на якій обірветься передача негативних родових послань і цим самим зробите своє життя і життя свої дітей якіснішими та щасливішим.

Також психолог підкаже, як поводитися в тій чи іншій ситуації, щоб не відштовхнути дитину, знайти з нею спільну мову, уникнути наростання агресії і подружитися з власними дітьми.

Робота з дитячим психологом дуже важлива, але якщо робота проводиться тільки з дитиною – це неефективна робота. Тому важливо  паралельно працювати з психологом для батьків.

Тільки в такій співпраці ви зможете налагодити відносини, повернути в родину мир і дружбу.

Якщо ви не почуваєте себе комфортно в ролі мами чи батька…

Якщо страх за життя дитини сильніший за вас…

Якщо ваш контроль над дитиною виходить за межі розумного…

Якщо ваш сенс життя тільки в дітях…

Якщо напруженню у стосунках з дитиною рости вже нікуди…

Якщо ви вже використали всі способи налагодження контакту з дитиною… і так його і не налагодили…

ДЗВОНІТЬ – і ми разом спробуємо знайти вихід!!!

 

 

 

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ