Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

Індивідуальні консультації

Пропоную консультативну та психотерапевтичну допомогу з питань психології відносин та особистого зростання. Працюю в форматі індивідуальних консультацій, сімейних консультацій, скайп-консультацій, групової роботи.

 

В процесі консультування я не даю порад, не оцінюю, не критикую, не осуджую. А підтримую, слухаю, співпереживаю та можу надати рекомендації. Але кожен сам робить свій вибір, дотримуватися цих рекомендацій чи ні.

Для мене кожна людина – це особлива історія, загадка, яку мені цікаво розгадати. На час я стаю вухами та очима моїх клієнтів – помічаю те, що самі вони не звикли помічати. Даю, те що в нас час не часто зустрічається – мою стовідсоткову увагу і присутність, щире ставлення та готовність ділитися своїми почуттями, думками, знаннями.

І все це для того, щоб кожен знайшов душевну рівновагу і гармонію в собі.

Внутрішній спокій, комфорт, а також приємне відчуття легкості на душі – саме таким буде результат нашої спільної роботи. Крім цього, Ви знайдете відповіді на свої запитання, отримаєте розуміння себе та власної ситуації, приймете та полюбите себе, побачите нові можливості та перспективи, оволодієте знаннями з психології та досягнете гармонії із собою, людьми та світом.

Тривалість однієї консультації 50 хвилин, один раз на тиждень.

Працюю:

Понеділок 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00
Середа 09:00-18:00
П’ятниця 09:00-18:00
Вихідний Четвер, Сб, Нд

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ