Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

01.10.2020

В пошуках власного «Я»

В пошуках власного «Я»

Пошук власного «Я» – гідна справа, відповідальна і досить нелегка. Якщо Ви можете сказати, що абсолютно щасливі, як, наприклад, Георгій – герой популярного радянського фільму «Москва сльозам не вірить», значить, ви себе знайшли. Ви живете в гармонії з собою і отримуєте від життя задоволення.

Ми закохуємося, одружуємося, влаштовуємося на нову роботу, знайомимося з новими людьми, напиваємося в барі або займаємося спортом не для когось. Все, що ми робимо в цьому житті – робимо для себе. Навіть деяка допомога або послуга, яку ми надаємо іншим – ми робимо для власного задоволення.

Але якщо Ви зараз на нашому сайті та читаєте цю статтю, значить, все ще перебуваєте в пошуку. Ви не можете знайти відповідь на питання, що цікавить – як бути щасливим.

Як отримати від своїх справ та вчинків максимум задоволення? Як вибрати свій напрямок в цьому житті?

Не варто перечитувати гори книг в пошуках відповіді на свої питання. І не потрібно шукати відповіді по всьому світу. Найбільший світ, самий непізнаний і загадковий – це ви самі. Саме у вас криється величезна сила, здатна зрушити гори.

Загляньте всередину себе, зрозумійте, що ви хочете від цього життя. І починайте діяти!
Якщо ж пошуки себе завели вас в лабіринт, з якого ви не можете вибратися самостійно, телефонуйте! І не коли-небудь в наступну п’ятницю, телефонуйте зараз!

Затишне крісло, тиха приємна бесіда, плутана або гладка ваша розповідь, зробить свою справу. Можливо, все, що вам потрібно змінити в житті – на поверхні. Але ви цього просто не помічаєте. Я допоможеу знайти ці очевидні та не дуже моменти, вислухаю та допоможу визначитися в складній ситуації.

Звичайно, не все можна вирішити однією бесідою або навіть кількома сеансами. Вам доведеться докласти деяких зусиль зі свого боку. А без допомоги психолога, це буде зробити складно.

Вибирайте свій шлях у житті і будьте щасливими.

Потрібна моя допомога? Телефонуйте, не втрачайте часу, ви можете стати щасливими вже зараз, а я допоможу вам у цьому.

Ваша Ірина Гаргат.

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ