Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

18.05.2022

Як пережити стрес та заспокоїтися – 10 звичок щасливих людей

Як пережити стрес та заспокоїтися – 10 звичок щасливих людей

Зараз ми всі переживаємо стан стресу. Від нього важко звільнитися особливо в часи війни. Ми поки не знаємо, чим будемо займатися далі, ми розгублені, а деякі відчувають тривогу і паніку.

Так, дуже важко прийняти нові умови життя. Але для того, щоб зрозуміти, куди сунутися далі, потрібно заспокоїтись. Тільки тоді можна буде вирішувати подальшу свою долю. Тож, 10 звичок людей, які знають, як підтримати свій спокій.

  1. Цінуйте те, що у вас є саме зараз. Ви живі, і це головне. Якщо ви зараз в небезпеці, подивіться навколо: що викликає у вас позитивні емоції? Зосередьтеся на них.
  2. Не думайте про те, що було б, якщо б ви…. Ми дуже часто звинувачуємо себе в тому, що ми б могли зупинити, попередити, не зробити або зробити. Цього не можна робити. Якщо вас непокоїть те, що було, проговоріть це в кабінеті психотерапевта. Це найбезпечніше місце для вас.
  3. Думайте позитивно.  Ви можете створювати своє нове життя вже зараз. Уявляйте його, малюйте яскравим барвами свої мрії. Це допоможе вам не тільки заспокоїтися, але й створити нову реальність, до якої ви будете прагнути.
  4. Якщо є робота зараз, то це допоможе вам відволікатися. Але її потрібно дозувати. Не тягніть робочі проблеми в сім’ю, робіть справи на роботі, а не вдома.
  5. Зменшіть час, який ви проводите у гаджетах. Чим більше ви читаєте новини, тим більше ваші хвилювання, навіть про те, що новини можуть бути гарними. Але в сеті багато шейків, тому не варто вірити всьому, що ви читаєте. Зупиніться трохи, дайте мозку відпочити.
  6. Кава та чорний чай. Вони не тільки збуджують зранку, а й сприяють викиду адреналіну на протязі дня. Чому краще їх не пити? Тому що короткотривалий викид адреналіну виснажує організм в цілому. Він не може швидко відновитися, і людина почувається втомленою.
  7. Сон повинен бути спокійним. Вам потрібно висипатися, щоб відновити свої сили. Цікавий факт. Порушення сну викликає підвищення стресу за рахунок гормонів.
  8. Уникайте негативних думок. Пам’ятайте: думки, ще не факт, це просто думки. Тільки ви можете наділити їх фактами, або позбутися їх.
  9. Займайтеся фізичними вправами. Це не означає, що ви повинні якомога скоріше піти до спортзалу. Це означає, що ви маєте робити ті вправи, від яких ви отримуєте задоволення.
  10. Приймайте підтримку. Вам може здаватися, що вона вам не потрібна. Але не відмовляйтеся від неї. Ви можете самі попросити про допомогу, якщо не знаєте як вирішити проблему. Ви можете просто поговорити з близькою людиною, тим самим ви зможете позбутися стресу.

Це всього 10 порад для того, щоб позбутися стресу.  Якщо ви не знайшли потрібної вам, то краще запитати спеціаліста. Перебувати довго в стресі не бажано. Зі стресом  потрібно впоратися якомога раніше. Якщо саме зараз вам потрібна консультація психотерапевта – телефонуйте.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ