Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

Ваші історії

Для кого цей розділ

У нашому світі соціальні мережі займають досить багато місця і часу. Ви заходите в соціальні мережі, читаєте статті, на цікаві для вас теми, ставите лайки, постите цікаві висловлювання. Але те, що Вас насправді турбує та Ваші переживання залишаюся з Вами тому , що не кожен готовий відкрито писати про своє життя.

ruchka-2Якщо у Вас є потреба висловитися, поділитися своїми емоціями, то саме тут Ви можете це зробити. Розповісти свою історію, свій біль або радість, щиро поділитися найпотаємнішим, і при цьому, вас не засудять?

Напишіть про себе, розкажіть, що хвилює і турбує, що вас гризе, болить, від чого ви прокидаєтеся в ночі. Розкажіть про ваші перемоги чи ваші поразки. Написана вами проблема, стане не такою болючою. А коментар психолога, допоможе вийти із найскладнішої ситуації. Ваша розповідь залишиться повністю анонімною, якщо ви не захочете іншого.

Залишаючись один на один зі своїми проблемами, намагаючись їх вирішувати самостійно, ви можете images-14вибрати як правильний шлях, так і отримати масу неприємностей. Але якщо ви захочете почути не тільки пораду дипломованого психолога, а й отримати відгуки людей, що опинилися в такій же, на перший погляд, безвихідній ситуації, пишіть нам!

Висловлений вголос страх, стане менше, а завдяки коментарям і відгуками звичайних людей, ви зрозумієте – ви не самотні у своїх проблемах, і для кожної, є рішення. Пишіть нам. Ресурс створено для того, щоб кожен став трошки щасливішим.

Увага!

Кожна історія проходить модерацію.
Не допускаються до публікації:
• Історії, що мають нецензурну лексику
• Що закликають до війни
• Викликають між расову непримиренність
• Рекламу БАДів або мережевого маркетингу

Вітаються
Чесні, щирі історії, написані від душі.
Історія може містити як питання або прохання про психологічну допомогу, так і позитивні моменти, про ваші досягнення. Хваліться вашими досягненнями, вашими успіхами, вашими ідеями. Тут головне – Ваша щирість та ваше світосприйняття.

Свої історії присилайте на e-mail: gargatira@gmail.com

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget”][/siteorigin_widget]
Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ