Після розриву – коли зав’язувати нові стосунки

Сьогодні розмова піде більше про жінок. І це пов’язано не з тим, що вони – слабка стать. Просто жінки більш емоційні, частіше потрапляють під тиск, і довше переживають будь-який стрес, в тому числі і розрив відносин.
Отже, давайте розберемося в відчуттях жінки після розставання з партнером. Після цього стане зрозуміло, коли варто зав’язувати нові стосунки, і як уникнути минулих помилок.
Жінка після розриву відносин

Розставання з партнером – це сильне емоційне потрясіння для жінки, яке слід пережити. І не має значення, вона була ініціатором чи ні. Не має значення і причина розриву: зрадив партнер, не підійшли один одному чи розійшлися за бажанням двох.
Будь який розрив – це завжди душевна травма. І шукати терміново нові знайомства в цьому випадку не варто.
Чому? Стосунки формувалися тривалий час. І за цей період були як радісні моменти, так і сварки. Після розставання залишається образа на партнера, існують не з’ясовані конфлікти. Вони можуть проектуватися на нову людину і провокувати повторення ситуації. Особливо, якщо в минулому у сім’ї існували маніпуляції, психологічний або фізичний тиск.
Перш ніж вступати в нові відносини і будувати їх за новими правилами, жінці потрібно розібратися в собі. Інакше, всі помилки минулого потягнуться слідом.
Розбір причин розриву
Найкраще проводити аналіз своїх минулих взаємин в кабінеті психотерапевта, адже не кожній жінці вдається самостійно їх усвідомити. І вже тим більше не варто в них розбиратися з допомогою подруг.
Аналізуючи причини розставання самостійно, варто згадати своє спілкування і об’єктивно подивитися на нього з боку.
- Можливо, на самому початку у відносинах не було конфліктних ситуацій, а якщо вони і були, то швидко згладжувалися.
- Чи були ви відвертими? Вирішили зблизитися тільки для того, щоб не залишатися самотньою?
- Була присутня любов між вами чи тільки пристрасть.
Питань, які ви можете собі поставити, величезна кількість. І тільки відповівши на них чесно, ви зможете побачити свої помилки і не допустити їх в майбутньому.
Страх бути однією – одна з причин, яка підштовхує нас не до тих чоловіків, не дозволяє говорити про те, що нам подобається, а що ні. Іноді ми приймаємо за любов залежність від партнера: фінансову або моральну.
Перед тим, як пірнати в нове щасливе життя, потрібно позбутися від цього страху і невпевненості в собі. Тільки тоді ви зможете знайти ту людину, з якою вам буде комфортно.
Принцип побудови відносин
Як би ми не хотіли, ми копіюємо поведінку своїх батьків. Якщо в родині батько був маніпулятором, то ймовірність того, що дівчина вибере в чоловіки точно такого ж чоловіка, дорівнює 90%.
Вона підсвідомо переймає модель поведінки сім’ї, в якій росла. І це відбувається навіть у тому випадку, якщо взаємини батьків їй не подобалися і дівчина не хоче повторювати їх помилки.
По суті, таку поведінку і реакції можна вважати дитячою травмою. І перш ніж будувати відношення з партнером, потрібно позбутися від неї.
Чи знайома вам ситуація, коли на шляху жінки весь час трапляються алкоголіки? Вона виходить з одних відносин і потрапляє в інші, де нічого не змінюється? Чому на її шляху зустрічаються саме такі чоловіки?
Може тому, що вона боїться інших відносин, і тільки в цих, де вона мати для свого чоловіка і рятувальник, вона може відчувати себе комфортно? Вона впевнена, що все робить правильно. У неї немає помилок, просто чоловіки перевелись, всі п’ють, і він не алкоголік.
Може тому, що вона боїться інших відносин, і тільки в цих, де вона мати для свого чоловіка і рятувальник, вона може відчувати себе комфортно? Вона впевнена, що все робить правильно. У неї немає помилок, просто чоловіки перевелись, всі п’ють, і він не алкоголік.
Варіант другий. Виходячи з абьюзивних відносин, де партнер принижував жінку, вона знову потрапляє в точно такі ж. Причина не в тому, що навколо одні маніпулятори, а в тому, що вона сама вибирає такого партнера, який пригнічує її.

Маніпулятори або абьюзери – як їх не назви, вміють знайти правильний підхід до жінки. Їх можна відрізнити на початковому етапі спілкування. Але жінка, яка щойно вийшла з одних важких відносин, не зробила перерву і відразу увійшла в нові, не побачить проблеми. Для неї така поведінка нової людини буде звичною нормою. А те, що саме через це розірвалися колишні зв’язки, вона віднесе до чого завгодно, але тільки не до маніпулятивної поведінки партнера.
Кілька конкретних порад
Перш ніж будувати нові відносини – розберіться зі старими.
- Позбавтеся від образ, страхів, неприємних моментів, які ви тягнете за собою в нову сім’ю.
- Займіться собою. Навчіться говорити те, що ви думаєте, і вирішіть для себе, чого ви найбільше хочете: бути щасливою або залишатися жити в постійному страху.
- Полюбіть себе. Саме ви транслюєте чоловікам ваше ставлення до себе. Якщо ви не любите себе, то, як чоловікові вас полюбити?
Хочете полюбити себе і побудувати щасливі відносини? Не чекайте, що все вирішиться само. Звертайтеся по допомогу до психотерапевта.
Чим довше ви залишаєтеся наодинці зі своїми дитячими травмами, тим менше у вас шансів побудувати здорові відносини з новим партнером. Або ж ви будете «зализувати рани» і зовсім не будете звертати уваги на нових людей у своєму житті, які б і хотіли стати вашою другою половинкою. Телефонуйте зараз.