Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

01.10.2020

Скільки коштує консультація психолога в Івано-Франківську

Ціна консультації психолога в Івано-Франківську різна. В першу чергу вона залежить від того, чи буде це індивідуальний прийом чи сімейний.

Якщо індивідуальний прийом проводиться протягом 50 хвилин, то консультація сім’ї може зайняти 60-70 хвилин, відповідно і ціна за час роботи психолога буде різною.

На що ви витрачаєте свої гроші? Чи так важливо звертатися до психолога, і чим він може допомогти?

Бувають ситуації, в яких ви самостійно не можете знайти вихід. Наприклад, у вас виникли проблеми з прийняттям себе як особистості. Незрозуміло звідки у вас виникла депресія, яка обов’язково призводить не тільки до саморуйнування, але і позначиться на вашому спілкуванні з оточуючими вас людьми. А це можуть бути не тільки сім’я і діти, але й друзі та колеги.

Ціна втрати власного я набагато вища за ту, яку ви заплатите за консультацію досвідченого психолога в Івано-Франківську. Звернувшись в самому початку за допомогою, ви зможете уникнути більшості проблем: зберегти роботу, друзів, родину.

Полюбити себе – прийняти навколишній світ

Чи знаєте ви таку просту істину, що як ви ставитеся до себе, так і відносяться до вас оточуючі? Це дійсно так. Іноді пошук внутрішнього «Я» може затягнутися. Але та ціна, яку ви заплатите за 50 хвилин набагато нижча за ту, яку ви платите кожного дня, руйнуючи свій власний внутрішній світ. Телефонуйте і вам допоможуть.

Ви і діти

Цінність спілкування з дітьми – це найважливіше для батьків. Ви тільки підняли голос і пригрозили, а дитина занурилася в себе. Дитяча та підліткова психіка ще на межі становлення. Саме зараз дрібні проблеми виростають як сніжний ком, перетворюючись в серйозні ситуації в майбутньому.

Чи винна дитина в своєму непослуху? Часто це проблема дорослих. Поки не пізно виправити дрібні непорозуміння, зрозуміти, де ви перегнули палицю – телефонуйте.

Колеги зануди або на роботу як на каторгу

Ви цінний співробітник. Але проблеми в спілкуванні, непорозуміння колег заважають вам робити свою роботу так, як би ви цього хотіли. Вам подобається справа, якою ви займаєтеся, але ставлення до вас в колективі дратує. Воно заважає відчувати себе на своєму місці. Не поспішайте міняти роботу – телефонуйте! Ціна консультації психолога в Івано-Франківську набагато нижча за ту, яку ви заплатите при зміні або втраті роботи.

Є ще безліч факторів, які можуть вплинути на ваше життя. Дрібні непорозуміння можна вирішити відразу, не втрачаючи при цьому хорошого морального самопочуття і життєрадісності.

Ірина Гаргат досвідчений психолог в Івано-Франківську, допоможе впорається вам з ситуацією, зрозуміти і прийняти себе, вирішити питання в родині. Телефонуйте зараз. Ціни на консультації психолога представлені нижче.

Ціна консультації

Індивідуальна консультація 50 хв – 1000 грн

Сімейна консультація 60хв – 1200 грн

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ