Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

27.12.2018

Психолог в Івано-Франківську

В скрутному становищі ви не одні. Отримайте допомогу психолога вже зараз. Допомога психолога в Івано-Франківську

У кожної людини бувають моменти, коли все валиться з рук. Скандали з колегами по роботі або начальством псують настрій. І ви з цими «гарячими» почуттями приходите додому, де виливаєте злість на близьких.
Або навпаки – діти підлітки перестають вас розуміти. І ситуація в домі загострюється так, що природним чином позначається на вашому настрої. Звідси – зниження працездатності, і як наслідок, падіння зарплати.
Є безліч причин, за якими ви не можете порозумітися з собою. Саме зараз, коли все так складно і незрозуміло, вам допоможе психолог в Івано-Франківську.
Комусь може допомогти всього декілька сеансів. В інших ситуаціях, психолог буде розбиратися разом з вами довше. Але в будь-якому випадку, ви знайдете рішення своїх проблем, якщо вас вислухають, направлять і підтримають.

Вас не будуть критикувати

Завдання психолога в Івано-Франківську вислухати вас і допомогти розібратися в різних життєвих ситуаціях. Що дасть вам розмова зі мною – психологом психотерапевтом Іриною Гаргат?

  1. Ви навчитеся розуміти і приймати себе таким, який або яка ви є. Це прийняття допоможе уникнути більшості конфліктів і вирішити завдання по визначенню свого місця в житті.
  2. Ви зможете вирішити свої проблеми з вашим партнером. У вас сім’я або ви тільки перебуваєте на шляху її створення? Зберегти або побудувати сім’ю – велика праця. Якщо вам потрібна допомога – телефонуйте психологу в Івано-Франківську.
  3. Діти маленькі – маленькі й турботи. Але вже в ранньому віці можуть виникати проблеми зі спілкуванням у ваших малюків. Що вже говорити про підлітковий вік, коли батьки раптом перестають грати в житті та вихованні дитини важливу роль. З’являються незрозумілі друзі та подруги. Дитина проводить час з невідомими вам людьми, а на всі питання відповідає грубістю та злістю.
    Або навпаки – ваша дитина годинами просиджує штани в інтернеті. Контролювати, чим вона займається там, немає ніякої можливості.

Виправляєте становище при перших ознаках віддалення вашої дитини від вас. Телефонуйте психологу. Я можу допомогти вам уже при перших ознаках виникаючих проблем.

Психолог не чарівник

Психолог може допомогти тільки в тому випадку, якщо ви не тільки потребуєте допомоги, а й хочете самі змінити ситуацію. Тільки тоді ви отримаєте результат, і зможете змінити життя на краще.
Ви можете вирішити проблеми, зателефонувавши мені і домовившись про зустріч.
Я проводжу індивідуальні та сімейні консультації. Вам потрібно лише подзвонити. Зробіть своє життя кращим вже зараз. Телефонуйте!

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ