Ірина Гаргат – психотерапевт Івано-Франківськ

15.06.2016

Сімейна криза

Сімейна криза

Ви були шалено щасливі разом, ловили кожну мить, коли можна побути удвох. Він дзвонив тобі сто разів на день, і ти чекала цих дзвінків, постійно озираючись на телефон.

Він дарував тобі квіти і купував подарунки. Вона ловила кожне твоє слово і дивилася на тебе захоплено. Ви мріяли тільки про те, щоб вас залишили в спокої, дали насолодитися один одним сповна, не заважали і не дзвонили вам.

Ви мріяли, як будете засинати і прокидатися разом, як зробите в квартирі ремонт або побудуєте свій будинок, як будете ростити дітей та онуків. Вам так хотілося сказати з гордістю: «Наш син схожий на тебе».

Минув час. І все змінилося. Ви не пам’ятаєте, коли останній раз дарили подарунки, а скандали на рівному місці замучили. Вона думає тільки про гроші, а він як би по довше не повертатися додому. Вона в домашньому халаті і тапочках, а він знову не виніс сміття. Від нього пахне алкоголем, а вона стала фліртувати на роботі.

Хіба це, те щастя, яке ви чекали? Хочете повернути все те, про що мріяли? Припинити скандали і знайти шляхи вирішення проблем? Хіба розлучення єдиний вихід?

Ви все ще любите свою другу половинку і хочете бути удвох, але не знаєте, як це зробити?

Вам здається, що ви самотні у своїх проблемах, і їх не можна розв’язати. Повірте, нерозв’язних проблем і безвихідних ситуацій не буває. У нашому затишному кабінеті Вас вислухають і допоможуть знайти рішення, прийнятні для вас.

Телефонуйте! Ми разом знайдемо рішення проблем. І, після розмови з психологом, вам стане легше. Ми допоможемо повернути щастя і спокій у Вашу сім’ю.

Чекаємо на вас в кабінеті психолога в Івано-Франківську за адресою:
м. Івано-Франківськ,
вул. Коновальця, 77

Ваша Ірина Гаргат

Back to top
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ