Сервис обратного звонка RedConnect
Close

15.06.2016

Стосунки з дітьми

Стосунки з дітьми

Що відчуває жінка, коли дізнається, що вагітна? Про що мріє кожна мама, коли малюк тільки починає ворушитися всередині неї, коли бере його на руки вперше?

Ця сама неповторна мить всеосяжного щастя, яке повністю поглинає тебе. Виписуючись з пологового будинку з малюком на руках, ви відчули себе найщасливішою жінкою.

І звичайно, кожна мама мріє, що дочка виросте красунею і розумницею, стане допомагати мамі, підтримувати і буде найближчою їй людиною. Хлопчик стане захисником, буде грати в футбол з татом або ремонтувати з ним в гаражі машину або мопед.

Ви точно знаєте, що ваша дитина буде самою слухняною, відмінником та взагалі розумницею. І вона обов’язково виправдає всі ваші надії.
Але в якийсь момент, ви раптом розумієте, що все виходить з-під вашого контролю. Починаються крики та скандали, які тільки погіршують Ваші стосунки. Йому всього лише п’ять років, а він катається по підлозі в істериках. Доньці 12, і її неможливо загнати додому, а сина не можна відірвати від комп’ютера.

Ви стали помічати, що ваша дитина дружить з поганою компанією, і ви стали бояться глибших проблем, які здатні поламати їй життя.

Самостійно впоратися з проблемами ви вже не в змозі. Не чекайте, що буде далі. Телефонуйте до психолога в Івано-Франківську. Поки є можливість не тільки налагодити ваші відносини з дитиною, а й уникнути більших неприємностей. Не затягуйте ситуацію. Можливо, кілька відвідувань нашого кабінету в корені виправлять ситуацію.

Телефонуйте зараз, ми допоможемо Вам!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ірина Гаргат - психотерапевт Івано-Франківськ